Adwokat Rzeszów

Adwokat Rzeszów
Następująca informacja jest krótką formą oferowanych usług kancelarii adwokackiej Kancelarii24. Adwokat Marta Bartoń-Szpunar (dobry adwokat Rzeszów) prowadzi kancelarię adwokacką Kancelaria24 z siedzibą w Rzeszowie. Kancelaria prawna Rzeszów świadczy usługi w formie konsultacji, porad prawnych, sporządza pisma procesowe oraz opinie prawne. Kancelaria prawnicza specjalizuje się usługach prawnych z zakresu spraw cywilnych (np. roszczenia o zapłatę, zasiedzenie, sporządzanie i opiniowanie umów, roszczenia odszkodowawcze (odszkodowania Rzeszów) windykacja należności, roszczenia gwarancyjne), z zakresu spraw karnych, spadkowych (podział spadku, stwierdzenie nabycia spadku, unieważnienie testamentu), rodzinnych i opiekuńczych (alimenty Rzeszów), z zakresu spraw prawa handlowego i gospodarczego (wpisy do KRS, likwidacja, przekształcenie, zakładanie podmiotów, spółdzielni, spółek), w sprawach wykroczeń, administracyjnych, nieruchomości, sprawach z prawa pracy i ubezpieczeń społecznych itp. Kancelaria reprezentuje klientów przed organami ścigania, sądami cywilnymi oraz administracyjnymi, organami administracji państwowej.

Szczegóły strony kancelaria24.org:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę kancelaria24.org:

Adwokat Rzeszów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 338

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Park naukowo technologiczny »

  Oto miejsce przyszłości, w którym twórcze rozwiązania łączą się z nowoczesnymi technologiami. Tworzymy inteligentne miasto, platformę zgodnej i wzajemnie się uzupełniającej współpracy gigantów z branży ICT, instytucji samorządowych i jednostek badawczych. Nasz park to miejsce wielkich możliwości, które daje zaawansowane zaplecze badawcze, zaopatrzone w najnowocześniejsze laboratoria i powierzchnie biurowe. Stawiamy na młodych – nasz inkubator przedsiębiorczości zagwarantuje wschodzącym gwiazdom biznesu środki oraz narzędzia, by realizować swe marzenia, a także pozwoli skorzystać z doświadczenia największych firm IT. To właśnie tutaj powstaje przyszłość, w której jest miejsce tak dla uznanych jednostek, jak i dla młodych, aktywnych, nastawionych na rozwój ludzi.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Olsztyn »

  Adwokat Olsztyn. W Olsztynie znajdziesz wielu prawników. Prawnik to znana profesja ponieważ są tu studia prawnicze. Dlatego jeżeli marzysz o tym, by zostać prawnikiem w Olsztynie, przyjedź do tego ośrodka miejskiego i dołącz do innych studentów. Praca prawnika jest dobrym zawodem, możesz dobrze zarabiać, a przy okazji pomagać ludziom. W końcu właściwie każdy potrzebuje pomocy fachowego prawnika, w teraźniejszych czasach jest coraz więcej spraw, w których bez prawników z Olsztyna sobie byśmy nie poradzili. Nie bój się prosić o poradę, ani jedna osoba nie musi być wszechwiedzący, całkiem dobrze zapytać o radę prawną i załatwić dokuczliwą sprawę tak jak należy.Adwokat Olsztyn

  Data dodania: 14 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Kraków, Kancelarie Adwokackie Kraków »

  Kancelaria adwokacka prowadzi sprawy rozwodowe i cywilne. Adwokat udziela porad prawnych online.Obsługujemy spółki i przedsiębiorców.Poszukujesz adwokata z Krakowa do twojej sprawy? Pytasz wśród znajomych i na forach internetowych? Zdecyduj się na naszą kancelarię, a nie będziesz żałował swojej decyzji. Kancelaria Adwokacka Justyny Miechowskiej położona przy Al.Z.Krasińskiego 1/22 w Krakowie to pełen profesjonalizm i rzetelność. Decydując się na wybór tego prawnika powierzasz swoją sprawę w ręce doświadczonego adwokata, który z najwyższymi standardami będzie reprezentował Cię w Sądzie oraz udzieli porady prawnej.

  Data dodania: 02 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Nowy Sącz adwokatnowak.com.pl »

  Andrzej Nowak kancelaria prawna z Nowego Sącza, to kompetentne jak również wyjątkowo skuteczne usługi, których głównym celem jest przekazanie rzetelnej i efektywnej, pomocy prawnej. Kancelaria zatrudnia doskonałych jak również kompetentnych wspólników na terenie całej Polski, co sprawia że działa niezwykle dynamicznie jak również zawsze dokładnie ocenia każdą sprawę, traktując ją w sposób indywidualny. Interes klienta, to niezmienne priorytety, jakimi kieruje się każdy adwokat. W Nowym Sączu znajduje się nasze biuro. Dokładną ofertę można znaleźć na stronie adwokatnowak.com.pl. Dodatkowe dane kontaktowe:ul. Szwedzka 1/8
  Nowy Sącz 33-300
  e-mail: info@adwokatnowak.com.pl
  telefon: 536 407 001
  Biuro czynne:poniedziałek - piątek: 8.00-17.00 sobota: 9.00-12.00

  Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik w Bydgoszczy, »

  Nawet stosunkowo młodzi ludzie coraz częściej przygotowują testament - nic nadzwyczajnego, przecież zejść z tego świata można w dosłownie każdym wieku. Jeżeli ktoś posiada nieco ponadprzeciętny majątek, do tego jego sytuacja rodzinna jest niejako niejasna, bez dwóch zdań musi udać się po porady prawne: perfekcyjną miejscówką jest kancelaria adwokacka. W naszym kraju adwokatów nie brak, chociaż naturalnie w takiej Ameryce jest ich sporo więcej. Tak czy siak mieszkańcy takich miast jak Kraków, Szczecin, bydgoszcz bądź Rzeszów nie muszą uskarżać się na brak dostępu do adwokatów i notariuszy. Właśnie: bardzo często wystarczy najzwyklejszy notariusz, a więc nawet w sumie doradztwo prawne jest niepotrzebne. Jednak jakby nie patrzeć dla naszej pewności byłoby super gdybyśmy najzwyczajniej zdecydowali się na usługi prawnicze.

  Data dodania: 09 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • 2t Studio - projektowanie wnętrz »


  Wnętrza są ważnym elementem, który rzutuje na nasz stały komfort i odczucie wygody oraz satysfakcji, dlatego też tak niezwykle istotne staje się inwestowanie w nie i modyfikowanie w sposób regularny aranżacji tak, aby nieustannie odczuwać niezwykłość zamieszkiwanych przestrzeni. Jest to wyjątkowo istotne, dlatego wiele osób ze szczególną starannością dba o planowanie wnętrz mieszkalnych i stara się, aby stały się one doskonałe i gwarantowały całkowity komfort. Oferujemy pomoc profesjonalnych specjalistów do spraw aranżacji wnętrz, którzy z radością pomogą Państwu stworzyć przestrzenie na skalę marzeń, zapewniające wygodę i satysfakcję.

  Data dodania: 04 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Savoy-Plus - drzwi antywłamaniowe »


  Zapewnienie bezpieczeństwa i najwyższej jakości komfortu w miejscu zamieszkania, to ważny element, a często wręcz kluczowy aspekt, który zapewnia satysfakcję i zadowolenie z jakości mieszkania. Dotyczy to zarówno domów jednorodzinnych, w których zabezpieczenia antywłamaniowe są szczególnie istotne, jak i nieruchomości mieszkaniowych oraz lokali. Oferowane przez nas produkty, w tym szczególnie drzwi antywłamaniowe, to niezwykle istotny element zapewniający bezpieczeństwo i komfort. Są one doskonałym czynnikiem zapewniającym poczucie bezpieczeństwa i warunkującym stosowane zabezpieczenia w domu. Drzwi antywłamaniowe, które proponujemy, to nie tylko produkt skuteczny w swoim działaniu, ale przede wszystkim niezwykle atrakcyjny wizualnie, dzięki czemu będzie wyjątkowym atutem całokształtu aranżacji. Zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła Śląsk - ekolplus.pl. »

  Jeżeli potrzebujesz różnych sposobów na ogrzewanie dużych pomieszczeń to najczęściej trzeba liczyć się z koniecznością wydania dość sporych pieniędzy. Dlatego też wymyślono niezbite sposoby na oszczędzenie pieniędzy na ogrzewanie. Jednym ze sposobów na zmniejszenie rachunków jest instalacja bardzo trudnych urządzeń takich jak rekuperatory. Dzięki nim można odzyskać częściowo ciepło wykonane przez maszyny czy też powstałe w inny metodę do ogrzewania pomieszczeń, w których znajdują się wszyscy ludzie. Innym sposobem na zmniejszenie cen są pompy ciepła. Ich zasada jest bardzo podobno do rekuperatorów. Chcąc zainstalować tego typu sprzęt musisz wyselekcjonować spółkę profesjonalną aby nie zawieść się na produktach tej spółki. Na pewno bardzo ważną sprawą jest też jakość obsługi. Warto wybierać dobre korporacji.

  Data dodania: 26 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • sprzedaz nieruchomosci warszawa »

  Sytuacja na rynku apartamentów jest niezmiernie niepokojąca dla ogromnej rzeszy Polaków, szczególnie zaś tych, którzy niezwykle pragnęliby nabyć swoje własne lokum. Obecnie jest to gigantyczny wydatek, przeważnie sięgający ponad stukrotnej wysokości średniej krajowej pensji. Tu inwestycje w mieszkania na wynajem warszawa to kwestie, które są nadzwyczaj drogie, co z pewnością cieszy właścicieli mieszkań. Szczególnie tych, którzy zdobyli mieszkanie drogą np. spadku, a posiadają również swoje prywatne. To naturalnie dzięki temu mogą sprzedać drogo nowo nabyte oraz zdobyć niezmiernie spory zastrzyk gotówki.

  Data dodania: 16 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • http://www.wkladykominkowe.net.pl »

  Do ocieplania z całych sił staramy się użytkować różne towary. Jeżeli gra toczy się o kominek, to możemy tutaj wskazać, że do nich są jeszcze wykonywane należyte wkłady kominkowe. I powinniśmy naznaczyć, że są one w stanie niezmiernie porządnie się opisywać. Dzięki nim jesteśmy w stanie zapewnić sobie ciekawy kominek do mieszkania, domku jednorodzinnego. I wkłady kominkowe są w stanie być przez nas wykorzystywane 24 godzina na dobę. Wypróbuj na domenie http://www.wkladykominkowe.net.pl. Jeżeli chodzi o szczegóły, z jakich składają się takie wkłady, to jest ich parę. Do początkowych z nich jesteśmy w stanie zakwalifikować palenisku.

  Data dodania: 29 07 2015 · szczegóły wpisu »