Adwokat Rzeszów

Adwokat Rzeszów
Następująca informacja jest krótką formą oferowanych usług kancelarii adwokackiej Kancelarii24. Adwokat Marta Bartoń-Szpunar (dobry adwokat Rzeszów) prowadzi kancelarię adwokacką Kancelaria24 z siedzibą w Rzeszowie. Kancelaria prawna Rzeszów świadczy usługi w formie konsultacji, porad prawnych, sporządza pisma procesowe oraz opinie prawne. Kancelaria prawnicza specjalizuje się usługach prawnych z zakresu spraw cywilnych (np. roszczenia o zapłatę, zasiedzenie, sporządzanie i opiniowanie umów, roszczenia odszkodowawcze (odszkodowania Rzeszów) windykacja należności, roszczenia gwarancyjne), z zakresu spraw karnych, spadkowych (podział spadku, stwierdzenie nabycia spadku, unieważnienie testamentu), rodzinnych i opiekuńczych (alimenty Rzeszów), z zakresu spraw prawa handlowego i gospodarczego (wpisy do KRS, likwidacja, przekształcenie, zakładanie podmiotów, spółdzielni, spółek), w sprawach wykroczeń, administracyjnych, nieruchomości, sprawach z prawa pracy i ubezpieczeń społecznych itp. Kancelaria reprezentuje klientów przed organami ścigania, sądami cywilnymi oraz administracyjnymi, organami administracji państwowej.

Szczegóły strony kancelaria24.org:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę kancelaria24.org:

Adwokat Rzeszów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 337

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Aktuariusz, Biuro Aktuarialne, Rezerwy Pracownicze »

  Oferujemy wyceny aktuarialne rezerw pracowniczych wynikających z tytułu dodatkowych, pozapłacowych świadczeń należnych pracownikom takich, jak:

  - ekwiwalent energetyczny,
  - inne dodatkowe świadczenia pracownicze,
  - deputaty węglowe,
  - rezerwy na nagrody jubileuszowe,
  - rezerwy na odprawy rentowe,
  - rezerwy na niewykorzystane urlopy,
  - rezerwy na odprawy emerytalne,
  - zakładowy fundusz świadczeń socjalnych,
  - rezerwy na odprawy pośmiertne

  Firma Prospecto została założona przez aktuariuszy. Na rynku aktuarialnym istnieje od 2000 roku i jest obecnie jedną z najbardziej wykwalifoikowanych polskich firm zajmujących się doradztwem aktuarialnym.

  Naszym celem jest zapewnienie kompleksowego i profesjonalnego wsparcia aktuarialnego dopasowanego do indywidualnych wymagań każdego z naszych Klientów.
  Wszystkie prowadzone przez aktuariuszy wyliczenia są zgodne z ustawą o rachunkowości, MSR 19, US GAAP, KSR 6.

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie połączyć najwyższą jakość usług z szybkością ich świadczenia oraz konkurencyjną ceną. Z przyjemnością odpowiemy na dodatkowe pytania, a także przygotujemy dla Państwa szczegółową ofertę oraz przedstawimy listę referencyjną.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Bielsko »

  Opisywana tutaj witryna została stworzona specjalnie dla każdego, kto tylko chciałby rzeczywiście bezproblemowo wyszukać idealną dla siebie nieruchomość. W chwili obecnej może to być dość trudne, przez co taka właśnie pomoc niewątpliwie będzie bardzo przydatna dla właściwie każdego z nas. Możemy tutaj znaleźć przede wszystkim wiele ciekawych informacji związanych z tym tematem, które w znacznym stopniu uprzyjemnią nam takie właśnie poszukiwania - są one dodatkowo bardzo różnorodne, dzięki czemu może z nich skorzystać praktycznie każdy z nas, bez względu na swoje indywidualne potrzeby w tej kwestii.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Litery przestrzenne, kasetony reklamowe »

  Dobra reklama jest jednym z podstawowych zadań każdej poważnej firmy. Nie ma dziś praktycznie możliwości, aby jakakolwiek firma bez należytej reklamy była w stanie odnieść finansowy sukces. Nagminnie się po prostu zdarza, że dyrektorzy takich przedsiębiorstw nie wiedzą od czego zacząć reklamę. Zastanawiają się jaka forma reklamy będzie lepsza i co jest bardziej opłacalne. Jest to zachowanie zupełnie niepotrzebne, poniważ każda reklama jest skuteczna - i ta jako kasetony reklamowe i taka w formie reklam niekonwencjonalnych. Podstawowym znakiem zapytania bywa firma której zlecimy wykonanie pracy - a nasza firma jest najlepsza! Wykonujemy od lat duże i małe reklamy, kreujemy markę i realizujemy szerokie działania marketingowe, które mają na celu rozpowszechnić daną markę, produkt czy firmę.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tarot »

  Wróżby to usługi które wielokrotnie są spostrzegane jako naciąganie na koszty oraz okłamywanie klientów. Firmy, które zajmują się profesjonalnie wróżeniem, wiedzą iż, że potrafią wielokrotnie udowodnić, iż ta opinia nie jest prawdziwa i jest jedynie konsekwencją stereotypów. Wróżby proponowane przez wróżbitę Pawła i wróżkę Carollę to zawodowe doradztwo i podpowiedzi w wielu ważnych momentach. Doradzamy klientom biznesowym w podejmowaniu trudnych decyzji, podpowiadamy małżeństwom ale i klientom którzy chcą zapoznać się z swoją przyszłością. Naszymi klientami są również osoby, które szukają zaginionych osób czy też poszukiwanych morderców.

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Olsztyn »

  Adwokat Olsztyn. W Olsztynie znajdziesz wielu prawników. Prawnik to znana profesja ponieważ są tu studia prawnicze. Dlatego jeżeli marzysz o tym, by zostać prawnikiem w Olsztynie, przyjedź do tego ośrodka miejskiego i dołącz do innych studentów. Praca prawnika jest dobrym zawodem, możesz dobrze zarabiać, a przy okazji pomagać ludziom. W końcu właściwie każdy potrzebuje pomocy fachowego prawnika, w teraźniejszych czasach jest coraz więcej spraw, w których bez prawników z Olsztyna sobie byśmy nie poradzili. Nie bój się prosić o poradę, ani jedna osoba nie musi być wszechwiedzący, całkiem dobrze zapytać o radę prawną i załatwić dokuczliwą sprawę tak jak należy.Adwokat Olsztyn

  Data dodania: 14 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Kraków, Kancelarie Adwokackie Kraków »

  Kancelaria adwokacka prowadzi sprawy rozwodowe i cywilne. Adwokat udziela porad prawnych online.Obsługujemy spółki i przedsiębiorców.Poszukujesz adwokata z Krakowa do twojej sprawy? Pytasz wśród znajomych i na forach internetowych? Zdecyduj się na naszą kancelarię, a nie będziesz żałował swojej decyzji. Kancelaria Adwokacka Justyny Miechowskiej położona przy Al.Z.Krasińskiego 1/22 w Krakowie to pełen profesjonalizm i rzetelność. Decydując się na wybór tego prawnika powierzasz swoją sprawę w ręce doświadczonego adwokata, który z najwyższymi standardami będzie reprezentował Cię w Sądzie oraz udzieli porady prawnej.

  Data dodania: 02 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Nowy Sącz adwokatnowak.com.pl »

  Andrzej Nowak kancelaria prawna z Nowego Sącza, to kompetentne jak również wyjątkowo skuteczne usługi, których głównym celem jest przekazanie rzetelnej i efektywnej, pomocy prawnej. Kancelaria zatrudnia doskonałych jak również kompetentnych wspólników na terenie całej Polski, co sprawia że działa niezwykle dynamicznie jak również zawsze dokładnie ocenia każdą sprawę, traktując ją w sposób indywidualny. Interes klienta, to niezmienne priorytety, jakimi kieruje się każdy adwokat. W Nowym Sączu znajduje się nasze biuro. Dokładną ofertę można znaleźć na stronie adwokatnowak.com.pl. Dodatkowe dane kontaktowe:ul. Szwedzka 1/8
  Nowy Sącz 33-300
  e-mail: info@adwokatnowak.com.pl
  telefon: 536 407 001
  Biuro czynne:poniedziałek - piątek: 8.00-17.00 sobota: 9.00-12.00

  Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik w Bydgoszczy, »

  Nawet stosunkowo młodzi ludzie coraz częściej przygotowują testament - nic nadzwyczajnego, przecież zejść z tego świata można w dosłownie każdym wieku. Jeżeli ktoś posiada nieco ponadprzeciętny majątek, do tego jego sytuacja rodzinna jest niejako niejasna, bez dwóch zdań musi udać się po porady prawne: perfekcyjną miejscówką jest kancelaria adwokacka. W naszym kraju adwokatów nie brak, chociaż naturalnie w takiej Ameryce jest ich sporo więcej. Tak czy siak mieszkańcy takich miast jak Kraków, Szczecin, bydgoszcz bądź Rzeszów nie muszą uskarżać się na brak dostępu do adwokatów i notariuszy. Właśnie: bardzo często wystarczy najzwyklejszy notariusz, a więc nawet w sumie doradztwo prawne jest niepotrzebne. Jednak jakby nie patrzeć dla naszej pewności byłoby super gdybyśmy najzwyczajniej zdecydowali się na usługi prawnicze.

  Data dodania: 09 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • hale produkcyjne – kasil steel »

              Tworzone przez nasze przedsiębiorstwo konstrukcje stalowe to rozwiązania niezwykle ekonomiczne i mobilne. Można je w każdej chwili zdemontować i ustawić znów na innym terenie! Wszystkie produkowane przez nas hale stalowe cechują się wysokim poziomem bezpieczeństwa oraz odpornością na negatywne warunki atmosferyczne. Jeśli zależy wam na tym aby postawić z naszą pomocą nowoczesne i niedrogie hale magazynowe serdecznie zapraszamy do kontaktu. Stawiamy też hale produkcyjne z dopasowaniem nawet najwyższych wymagań powierzchniowych oraz gabarytowych naszych odbiorców. Ogromną zaletą tego typu konstrukcji jest przede wszystkim ewentualność budowy dużych hali bez konieczności dodawania wzorników. Duża, pusta przestrzeń idealnie sprawdza się przede wszystkim w halach produkcyjnych.

  Data dodania: 24 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • kojący masaż leczniczy warszawa »

  W nowoczesnych czasach coraz to większą popularnością cieszą się gabinety fizjoterapii i nie ma się co dziwować, albowiem musimy w tym miejscu zaznaczyć, iż na te posługi jest coraz większy popyt. I co istotne korzystają z nich nie jedynie osoby, które muszą dojść do pełnej sprawności po jakichkolwiek zabiegach, lecz też szereg pozostałych. Podobnie jest, jeżeli chodzi o masaże. Jesteśmy pewni, iż wszyscy, którzy pragną masaży, doskonałe zabiegi odkryją w naszym gabinecie. Nasi eksperci wiedzą, jak przeprowadzać takie zabiegi masujące. Zachęcamy do kontaktu z nami i zaznajomienia się z naszą bogatą ofertą.

  Data dodania: 18 12 2014 · szczegóły wpisu »